Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Поліція Росії за один день затримала сотні осіб

Автор:

|

Листопад 05, 2017

|

Рубрика:

Поліція Росії за один день затримала сотні осіб

У неділю, 5 листопада, за участь в акції руху «Артпідготовка» у різних російських містах загалом затримано майже 400 осіб. У Москві до відділків поліції потрапили 346 активістів, у Санкт-Петербурзі – 13. Повідомлення про затриманих надійшли також з Краснодару, Красноярська, Пермі, Ростова-на-Дону, Саратова та Омська.

Підконтрольні Кремлю інформаційні агенції твердять, що під час огляду у деяких затриманих виявили ножі та кастети. Підтвердження цієї інформації з незалежних джерел не надходило. Однак відомо, що у центрі Москви поліція затримувала випадкових перехожих. У тому числі хапали й підлітків, які грали у Pokemon Go. Окрім цього, у Москві затримано близько 20 учасників читань Адама Сміта, а також журналіста опозиційного радіо «Ехо Москви» Андрія Єжова.

Лідер руху «Артпідготовка» В’ячеслав Мальцев, якого відносять до російських націоналістів, неодноразово заявляв, що 5 листопада 2017 року в Росії відбудеться революція. Втім, сам він зараз перебуває за кордоном. Тобто – у безпеці. Рух «Артпідготовка» визнано в Росії «екстремістським».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...