Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Поліцейські підзаробляли на торгівлі зброєю

Автор:

|

Березень 18, 2017

|

Рубрика:

Поліцейські підзаробляли на торгівлі зброєю

Про цей ганебний факт у суботу, 18 березня,  українські інтернет-портали повідомляють з посиланням на інформацію, офіційно отриману з департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції у Київській області. Тут затримали організовану групу, що отримувала прибутки від продажу зброї. Зрозуміло, ще нелегального.

Коли про це надійшла оперативна інформація, обласною прокуратурою було відкрито кримінальне провадження за статтею про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Під час розслідування з’ясувалося, що протиправними діями, поміж інших зловмисників, займалися також три правоохоронці. Більше того, організував групу 26-річний сержант поліції. І саме через нього проходили операції отримання і збуту. Його співучасниками стали начальник складу озброєння та інспектор дозвільної системи обласної поліції.

Вже встановлено факти, що підтверджують злочинну діяльність. Членів групи затримано. Відбулися обшуки, під час яких виявлено і вилучено рушниці, пістолети, автомати, боєприпаси без дозвільних документів на них. Знайдено також фальшиві посвідчення працівників ЗМІ та членів громадських формувань, на яких оформляли нелегальну зброю.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...