Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Верховна Рада мляво не визнала Держдуму

Автор:

|

Вересень 20, 2016

|

Рубрика:

Верховна Рада мляво не визнала Держдуму

05_0920-1

Український парламент 20 вересня затвердив постанову про невизнання легітимними виборів у анексованому Криму та усього складу Державної Думи Росії сьомого скликання, обраної минулої неділі. Те, що такий документ прийнято – цілком закономірно. Дивує лише, що на нього подано так мало голосів. Досить багато народних депутатів попросту не прийшли у сесійну залу на час голосування. Цікаво, скільки з них своєю відсутністю прикривали небажання продемонструвати свою чітку позицію? Адже голосування було поіменне.

За офіційним проколом на своїх робочих місцях у момент натискання на кнопки перебувало лише 325 депутатів. Проти не висловився ніхто, 1 утримався. Що найбільше показово – аж 60 присутніх не голосували. У тому числі по 19 обранців з Блоку Петра Порошенка та Опозиційного блоку. За підрахунками «Української правди», загалом 56 представників тих парламентських фракцій, що називають себе демократичними, не висловили своєї думки щодо невизнання нового складу Держдуми, обраної незаконно.

На світлині: Сергій Тарута, один з найбагатших людей в Україні, який після Революції Гідності був призначений  «губернатором» Донеччини, теж не голосував за цю постанову.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...