Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 18, 2019

Санкцій проти агресора продовжено на 6 місяців

Автор:

|

Грудень 15, 2016

|

Рубрика:

Санкцій проти агресора продовжено на 6 місяців

1215___05-1

Лідери Європейського Союзу (ЄС) дійшли такої згоди у четвер,15 грудня. Про це повідомляє Reuters з посиланням на анонімних дипломатів. Агенція називає таке рішення очікуваним. Формальна процедура продовження режиму обмежень, які діють щодо російського оборонного, енергетичного і фінансового секторів, почнеться  наступного тижня.

ЄС вперше покарав Москву санкціями після того, як Росія анексувала Крим навесні 2014 року, а згодом розширив їх після початку гібридної війни на сході України. Конфлікт, в якому Кремль підтримує антиукраїнські сили, вже забрав майже 10000 життів і триває далі. Отож, триватимуть і санкції – аж до повного виконання Мінських угод, як запевняють європейські лідери.

Серед країн, які наполягали на продовженні санкцій на більш тривалий термін послідовною залишається Польща. А, наприклад, Італія схильна шукати шляхи відновлення ділових зв’язків з Росією. У жовтні деякі країни спільноти висловлювалися за впровадження нових санкцій через участь Росії у сирійському конфлікті. Однак ЄС наразі не вдався до жорсткіших дій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...