Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Полегшити життя важким людям

Автор:

|

Травень 12, 2017

|

Рубрика:

Полегшити життя важким людям

Про британський довід вирішення цієї проблеми 12 травня розповідає сайт ВВС. В Сполученому Королівстві на переобладнання та вдосконалення машин швидкої допомоги, які спеціально призначені для людей з надмірною вагою, витрачено сотні тисяч доларів. І це вимушений захід. Адже за останні 10 років кількість число осіб з ожирінням з 52 тисяч у 2006 році зросло до 520 тисяч у 2016 році. Тобто, за десять років у десять разів!

Найбільше людей із зайвою вагою на північному заході країни. У розпорядженні місцевої служби швидкої допомоги є вісім спеціальних автомобілів. «Фельдшери і лікарі швидкої допомоги йдуть на пенсію в 67 років. З віком дуже важко носити на собі пацієнтів, а пацієнти важать все більше і більше», – сказав Річард Веббер з фельдшерського коледжу.

У Лондоні недужих з надмірною вагою обслуговує три машини. Вони обладнані ношами, що витримують до 445 кілограмів. А у Східному Мідленді аж 225 машин готові транспортувати людей з вагою до 317 кілограмів. Шість з них оснащені ліфтами. Чимало карет швидкої допомоги мають спеціальні підйомники такого кшталту, як на світлині.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply