Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Погляд з Варшави на майбутнє Євросоюзу

Автор:

|

Червень 28, 2016

|

Рубрика:

Погляд з Варшави на майбутнє Євросоюзу

witek

Рішення більшості британців про вихід з Євросоюзу спровокувало тріщину у самій будівлі спільного європейського дому. Думки щодо його майбутнього взаємно заперечують одна одну. Якщо так звані «важковаговики» бачать вихід у подальшій інтеграції та створенні на базі ЄС доволі централізованої держави, то менш економічно потужні країни такої перспективи остерігаються. Мовляв, краще навпаки послабити рамки, щоб не виникало бажання дивитися на двері з написом «exit». І ще не встигла розгорнутися дискусія, що ж двох варіантів вибирати, як 28 червня з Варшави почулася третя пропозиція.

Того дня тут зустрічалися очільники польського (Вітольд Ващиковський ) та грузинського (Міхеїл Джанелідзе) зовнішньополітичних відомств. І під час спільної прес-конференції міністр закордонних справ Польщі заявив: «Без Грузії, без Вірменії, без Азербайджану, без Білорусі, України та Молдови цей європейський проект весь час ще недовершений. Тому ми не припинимо зусиль, щоб проект європейської трансформації, вільним і демократичним способом завершити».

Зрозуміло, що такий формат докорінно змінить обличчя Європейського Союзу. Але хіба так не буде краще? Хоча б тому, що залишиться ізольованою агресивна Росія.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...