Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Погіршився стан здоров’я Олега Сенцова

Автор:

|

Вересень 09, 2018

|

Рубрика:

Погіршився стан здоров’я Олега Сенцова

Про це у неділю, 9 вересня, повідомляє інтернет-видання «Deutsche Welle» з посиланням на адвоката ув’язненого українського режисера Дмитра Дінзе. За словами правника, працівники колонії вмовляють Олега Сенцова припинити голодування, стверджуючи, що шансів на обмін політв’язнів вже немає.

Голодування Олега Синцова триває 119-й день. «Стан здоров’я його погіршується постійно. Колонія стурбована, оскільки він досить довго голодує, вже почали відбуватися зміни в організмі: зачеплені серцево-судинна система, нирки, печінка. Це відбувається повільно, відповідно до підтримуючої терапії, яку йому надають. Але рано чи пізно прийде криза», – наголосив  Дмитро Дінзе. У колонії вмовляють Олега Сенцова підписати прохання про помилування, але він відмовляється.

Нагадаємо, що український режисер Олег Сенцов в серпні 2015 року був засуджений в Росії до 20 років позбавлення волі за звинуваченням у підготовці терактів в Криму. Із закликами звільнити Сенцова до російської влади раніше зверталися керівники багатьох країн, а також відомі кінорежисери та письменники.

Світлина: Олег Сенцов у російській колонії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply