Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Погана міна при успішній грі

Автор:

|

Червень 14, 2018

|

Рубрика:

Погана міна при успішній грі

Популярне прислів’я з точністю до навпаки можна застосувати для характеристики першого дня чемпіонату світу з футболу, урочисте відкриття якого відбулося у четвер, 14 червня у Москві. Збірна Росії у стартовому матчі перемогла з переконливим рахунком 5:0 команду Саудівської Аравії. А от результативністю у VIP-ложі кремлівські правителі похвалитися не можуть. Чи не тому Володимир Путін виступав з таким виразом обличчя, який не відповідав урочистій і довгоочікуваній ним події.

Як відомо, чемпіонат бойкотують політики з різних країн. У числі перших оголосила про це британська прем’єрка Тереза Мей. Вона заявила, що ані представники уряду, ані члени королівської родини на ЧМ-2018 до Росії не поїдуть.

Відтак, виникло запитання, хто ж приїхав на відкриття? Інформація про це, схоже, стала чимось подібним до державної таємниці. Після тривалих пошуків, відкинувши усілякі «очікується» та «планують» нарешті вдалося розшукати повідомлення про доконаний факт. Його оприлюднив сайт чемпіонату, започаткований агенцією ТАСС (worldcup2018.tass.ru). Отож, там наведено перелік осіб, з якими Володимир Путін під час перерви матчу Росія – Саудівська Аравія поспілкувався, як написано, «на ногах». Після слова «зокрема» названі такі офіційні особи – віце-прем’єр Держради Китаю Сунь Чуньлань, президент Панами Хуан Карлос Варела, прем’єр Лівану Саад Харірі, президент Молдови Ігор Додон, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, давній екс-президент Франції Ніколя Саркозі. Також на матчі був присутній наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман Аль Сауд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply