Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Подяка за мужність і самовіддану працю

Автор:

|

Лютий 15, 2017

|

Рубрика:

Подяка за мужність і самовіддану працю

Починаючи з 2004 року 15 лютого в Україні стало Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні керівники держави й Збройних Сил на чолі з Президентом і Верховним Головнокомандувачем Петром Порошенком взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу громадянам України, що загинули в Афганістані. Тоді через полум’я тієї війни пройшло близько 160 тисяч українців, багато з яких полягло.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Воїни Почесної варти відсалютували шістьма залпами, пролунав Державний Гімн України.

Оприлюднено також Звернення Президента України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Петро Порошенко наголосив, що воїни-афганці сказали своє вагоме слово під час Революції Гідності, їх бойовий досвід і тепер є запорукою багатьох перемог у боротьбі з російським агресором. Глава держави подякував ветеранам за мужність, за допомогу Збройним Силам, за досвід, який вони передають молодому поколінню захисників України, за самовіддану працю задля величного майбутнього держави.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply