Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Подвійні стандарти ЄС щодо «Північного потоку-2»

Автор:

|

Вересень 05, 2018

|

Рубрика:

Подвійні стандарти ЄС щодо «Північного потоку-2»

Інтернет-газета «Українська правда» у середу, 5 вересня, оприлюднила інформацію свого кореспондента про дискусії 28-го економічного форуму, що відбувається у польському місті Криниця-Здруй.

Зокрема, у виступі міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто пролунав докір у нещирості на адресу політики Європейського Союзу. «Нас часто критикують, офіційно – через те, що наша політика суперечить загальноєвропейській. Але насправді – через те, що ми суперечимо практиці лицемірства, яке так поширене у ЄС. Я можу багато говорити про лицемірство у міграційній політиці. Але дозвольте нагадати інший випадок. ЄС заявив, що допомагає Україні, заради цього було скасовано будівництво одного газогону. Але, коли виникла потреба у «Північному потоці», виявилося, що це можливо і не є порушенням. Що це, як не лицемірство?» – риторично запитав очільник угорського зовнішньополітичного відомства.

Для довідки повідомимо, що з кінця 2019 року газопровід «Північний потік-2» повинен транспортувати близько 55 млрд кубометрів російського природного газу до Німеччини через Балтійське море. Супротивники проекту (перш за все – Польща, Литва, Латвія, Естонія, Україна, Молдова, США та Данія) стверджують, що це збільшить залежність ЄС від Росії. Україна, окрім цього, зазнає втрат у разі припинення транзиту газу своєю територією України з Росії до країн Європи.

Світлина: міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply