Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Подарунок від Президента Литви

Автор:

|

Червень 17, 2017

|

Рубрика:

Подарунок від Президента Литви

На facebook-сторінці прес-центру штабу АТО вміщено розповідь про інструкторсько-методичне заняття, організоване на Донеччині для українських військових розвідників. Учасники вишколу ознайомились з елементами обладнання командно-спостережного пункту, застосування засобів оптико- та радіоелектронної розвідки, ІТ-технологій для отримання, узагальнення і аналізу розвідувальних даних. Також було виставлено зразки снайперського озброєння, засоби зв’язку, безпілотні літальні апарати, які використовуються розвідниками Збройних Сил України.

По завершенні навчань керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Олександр Сирський вручив представнику одного з підрозділів подарунок від Президента Литви – трубу розвідника, яка була придбана Далею Грибаускайте за власні кошти. Нагадаємо, що литовський лідер нещодавно була з візотом у Харкові.

Тим часом оприлюднене 17 червня зведення прес-центру штабу АТО інформує про подальше загострення ситуації на окремих ділянках лінії фронту. Зростає і число обстрілів. Минулої доби російсько-окупаційні війська відкривали вогонь 67 разів. Особливо почастішали ворожі провокації з настанням сутінок. Знову відзначено активне використання терористами забороненого Мінськими угодами артилерійського озброєння.

Під час бойових дій загинув один український військовослужбовець. Ще трьох поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...