Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

«Подарунок» Росії до її державного свята

Автор:

|

Червень 12, 2018

|

Рубрика:

«Подарунок» Росії до її державного свята

У вівторок, 12 червня, Україна скерувала до Міжнародного суду ООН розширений меморандум за позовом проти Росії, яку офіційний Київ звинувачує у фінансуванні тероризму та расової дискримінації. Повідомляючи про це, Президент України Петро Порошенко написав у мережі Facebook: «Дуже символічно, що Міжнародний Суд ООН визначив саме 12 червня – день Росії – для подачі Меморандуму у справі України проти Росії щодо порушення Міжнародної конвенції про заборону фінансування тероризму та Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Подання Меморандуму у справі проти Росії – важливий етап у доведенні того, що за всі свої протиправні дії РФ нестиме відповідальність».

У самій позовній заяві, поданій у січні цього року, Україна вимагає визнати Росію винною у «спонсоруванні тероризму»”, зобов’язати її припинити підтримувати сепаратистів Донбасу, а також виплатити повну компенсацію за збитий над Донецькою областю малайзійський «Боїнг» і обстріли мирного населення на сході України.

Міжнародний суд ООН 19 квітня частково задовольнив вимогу України, зобов’язавши Росію утриматися від утисків прав кримських татар і забезпечити доступ до освіти українською мовою в Криму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply