Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

«Подарунок» президенту Росії від опозиції

Автор:

|

Жовтень 08, 2017

|

Рубрика:

«Подарунок» президенту Росії від опозиції

На заклик російського опозиційного лідера Олексія Навального, який саме зараз відбуває черговий адміністративний арешт, відбулися акції протесту в десятках міст Росії. Вони спеціально приурочені до 7-го жовтня – дня народження Володимира Путіна.

За найбільш свіжими даними загалом поліція затримала понад 270 осіб у 27-ми населених пунктах. Найбільше – у Санкт-Петербурзі, де основний мітинг на Марсовому полі переріс у ходу. Її чисельність оцінюють у тисячу осіб.

У Москві демонстранти з Пушкінської площі теж рушили ходою у бік Кремля, але були затримані поліцією. І тоді найбільш завзяті протестувальники вирішили продовжити акцію й залишилися стояти через ніч на Манежній площі. Як повідомив 8 жовтня інтернет-ресурс «Meduza», цей намір був дуже жорстко перерваний силовими підрозділами.

У неділю електронні ЗМІ повідомили також про затримання журналістів і блогерів. У їх числі є два кореспонденти «Радіо Свободи» і  один з російського опозиційного телеканалу «Дощ».

Світлина Reuters.

About Author

news

  • тетяна

    ….і в Росії ніколи не було і немає ніякої опозиції….Це все частина все тої самої і досі діючої….Від неї ж… Тому і вітали …і саме в такий спосіб…