Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 25, 2018

Побажаймо собі щастя!

Автор:

|

Березень 20, 2017

|

Рубрика:

Побажаймо собі щастя!

Сьогодні, 20 березня, у всьому світі святкують День щастя (International Day of Happiness). Його затверджено Організацією Об’єднаних Націй (ООН) 28 червня 2012 року.

Тоді спеціальною резолюцією актуальність щастя та благополуччя було внесено до числа  загальнолюдських цінностей. У ній же містилося звернення застосовувати справедливий і збалансований підхід до економічного зростання, який повинен сприяти викоріненню бідності та забезпеченню щастя і благополуччя всіх народів.

За традицією до цього свята ООН оприлюднює рейтинг всесвітнього щастя. У цьогорічний World Happiness Report 2017 увійшло 155 країн. Очолили перелік Данія, Ісландія, Швейцарія, Фінляндія. Останню сходинку зайняла Центральноафриканська Республіка. А Україна у цьому переліку опинилася на 132-му місці. Торік наша держава стояла вище, займаючи 123-ій рядок. Хоча й тоді опустилася на 12 позицій у порівнянні з попереднім.

Тобто, українці стають щораз менш щасливими людьми. Залишається лише додати, які чинники внесено до переліку поняття «щастя». Отож, при складанні рейтингу враховували купівельну спроможність, впевненість у долі близьких і рідних, кількість здорових років життя, поширеність благодійництво та свобода в життєвому виборі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...