Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Побачити війну зблизька

Автор:

|

Жовтень 02, 2017

|

Рубрика:

Побачити війну зблизька

Таку нагоду отримали журналісти регіональних та районних засобів масової інформації  з Рівненщини, Харківщини, Волині, Київщини, Одещини та Сумщини. Про це 2 жовтня повідомляє прес-центр штабу АТО. Працівники періодичних видань, місцевих теле- та радіокомпаній побували у прифронтовій Авдіївці, відвідали контрольний пункт в’їзду та виїзду. У приміщенні Авдіївської військово-цивільної адміністрації відбулася зустріч із представниками місцевої влади. Перед колегами виступив речник штабу АТО підполковник Анатолій Стельмах.

Головна мета журналістського прес-туру полягала у тому, щоб надати регіональній пресі рівні можливості із великими телекомпаніями та друкованими виданнями у висвітленні інформації із району проведення АТО.

А з оприлюдненого того ж дня зведення із зони бойових дій дізнаємося, що минулої доби російсько-окупаційні війська 14 разів обстріляли українські позиції. Наші бійці 12 разів відкривали у відповідь вогонь на ураження ворога. Окрім звичного піхотного озброєння, терористи застосовували й те, що встановлене на бойових машинах піхоти (БМП) та бронетранспортерах (БТР). Пізно ввечері контрольовані кремлівською владою бандформування обстріляли розташовані на північних околицях селища Зайцевого мирні оселі.

Надійшла цього разу й скорботна звістка – загинув один український військовослужбовець.

Світлини: епізоди журналістського прес-туру.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply