Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

«Плівки Онищенка» і застереження адвокатів

Автор:

|

Грудень 09, 2016

|

Рубрика:

«Плівки Онищенка» і застереження адвокатів

1209___05-2

Засоби масової інформації (у тім числі й закордонні) виявляють усе більше уваги до народного депутата Олександра Онищенка, який втік з України, боячись імовірного арешту. Втім, інтерес викликає не стільки його особа, скільки висунуті ним на адресу Петра Порошенка звинувачення. Що не кажіть, а тема перспективна, може потягнути й на сенсацію. І ось тут виникла підозра, що дуже зацікавленим виявився і сам глава нашої держави.

9 грудня «Українська правда» повідомила, що журналіст з Великої Британії Максим Такер звернувся із запитом на цю тему до Адміністрації Президента. Отримав відповідь, але ледь не одразу по ній – лист від британських адвокатів, які застерігали від публікації матеріалу, пригрозивши судом. Пан Такер не приховує, що був здивований з цього приводу, але не має наміру зупиняти роботу над статтею. Вона, найімовірніше, буде оприлюднена у британській The Times. Втім, журналіст наголосив – це станеться лише за умови, що вдасться підтвердити правдивість звинувачень Олександра Онищенка.

Але це ще не все. Маючи на меті уточнити розповідь Максима Такера, «Українська правда» звернулася із запитом до тієї ж британської адвокатської компанії. Та підтвердила, що писала такий лист у газету The Times. Але одразу ж застерегла саму «Українську правду» від публікацій звинувачень Олександра Онищенка на адресу президента Петра Порошенка.

Як і завжди у подібних випадках, такі застереження лише підняли градус інтересу. Ще нема впевненості, що «плівки Онищенка» справді існують, а вони вже викликали чималий переполох.

Світлина: ось так реагують у Верховній Раді на заяви Олександра Онищенка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...