Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

План реінтеграції Донбасу

Автор:

|

Червень 19, 2017

|

Рубрика:

План реінтеграції Донбасу

Цю тему знову почали активно обговорювати з понеділка, 19 червня. Про те, що такий план можуть розглянути у Верховній Раді вже наступного тижня, повідомило видання «Комерсант» з посиланням на джерело, близьке до оточення Президента. Втім, зазначено, що наразі йдуть доволі гострі дискусії щодо воєнного стану та мирної інтеграції бунтівних регіонів. Кажуть навіть, що нову інтеграційну ініціативу центральної влади може змінити пропозиція оголосити в прифронтових районах Донецької і Луганської областей воєнний стан. Наприклад, у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Авдіївці та Мар’їнці.

А ще для населення Донбасу в Україні готові ввести низку пільг і послаблень – спрощену схему отримання пенсій, налагодження торгівлі, зниження обмеження на вагу товарів, які провозять через лінію розмежування, тощо.

Окрім того, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй facebook-сторінці цього ж дня написала про факт засідання робочої групи з доопрацювання законопроекту про деокупацію і реінтеграцію Донбасу. У ньому взяли участь керівники фракцій коаліції, депутати, що активно працюють над цією темою, радники Президента України і навіть секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов. Як можна зрозуміти з тексту, найближчим часом буде прийнято остаточне рішення щодо цього законопроекту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply