Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

План підтримки України презентують у понеділок

Автор:

|

Листопад 04, 2017

|

Рубрика:

План підтримки України презентують у понеділок

Про це у суботу, 4 листопада, стало відомо одразу з кількох джерел. У тому числі й від віце-прем’єра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Йдеться про документ, який також називають «планом Маршалла» для України. Він ініційований офіційним Вільнюсом і буде представлений послам США, Канади, Японії і країн Євросоюзу 6 листопада у Сеймі Литви. Якщо цю ініціативу вдасться реалізувати і щорічні інвестиції в реальний сектор української економіки складуть $ 5 мільярдів, то внутрішній валовий продукт (ВВП) нашої держави зможе зрости на 6-8 відсотків за рік.

У Європарламенті вважають, що план, розрахований на 2017-2020 роки, повинен містити програми допомоги у військовій, гуманітарній та економічній сферах, сприяти просуванню демократичних реформ і підтримувати європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Втім, кілька європейських політиків заявляли про певні умови, на яких можна надавати подальшу фінансову підтримку Києву – це впевненість у тому, що будуть проведені необхідні реформи, а надані гроші не розкрадуть.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...