Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 13, 2019

Північнокорейський лідер готовий до нового саміту

Автор:

|

Червень 14, 2018

|

Рубрика:

Північнокорейський лідер готовий до нового саміту

Японська інформаційна агенція «Kyodo» у четвер, 14 червня, з посиланням на урядові джерела повідомляє, що голова Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин заявив про можливість провести двосторонню зустріч з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе.

Як твердять, 12 червня на саміті з президентом США Дональдом Трампом у Сінгапурі Кім Чен Ин сказав, що «він відкритий» для такої зустрічі. Раніше очільник японського уряду заявив, що готовий вести прямі переговори з північнокорейським лідером для вирішення проблеми японських громадян, викрадених розвідкою КНДР у 1977-1983 роках. Трамп під час зустрічі в Сінгапурі виклав Кім Чен Ину позицію Токіо, згідно з якою Японія готова почати надавати економічну підтримку КНДР тільки після зупинки Пхеньяном ядерної та ракетної програм.

Тим часом японська загальнонаціональна газета «Yomiuri Shimbun» повідомила, що Японія і Північна Корея вже перебувають у процесі секретних переговорів з питання про викрадених японців, а також щодо організації саміту лідерів двох країн. Як основний варіанту проведення зустрічі між Кім Чен Ином і Сіндзо Абе розглядається майданчик Східного економічного форуму, що відбудеться у Владивостоці у вересні. Втім, деякі ЗМІ навіть не виключають, що японський прем’єр відвідає Пхеньян влітку.

Світлина АР: Кім Чен Ином під час зустрічі з Дональдом Трампом у Сінгапурі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply