Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Північнокорейську проблему вирішуватимуть у Канаді

Автор:

|

Грудень 20, 2017

|

Рубрика:

Північнокорейську проблему вирішуватимуть у Канаді

З цього приводу буде скликано спеціальну міжнародну зустріч у місті Ванкувері. Про таку ініціативу оголосили у середу, 20 грудня, на спільній прес-конференції в Оттаві державний секретар США Рекс Тіллерсон і міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд. Загрози миру та безпеці, що виходять від керівництва Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) обговорять очільники зовнішньополітичних відомств двох десятків держав.

Зустріч заплановано провести 16 січня. Очікується, що у ній візьмуть участь, зокрема, представники Південної Кореї, Японії, Індії, Швеції, а також країн, чиї війська брали участь у Корейській війні 1950-53 років у складі місії ООН – Австралії, Бельгії, Великої Британії, Колумбії, Ефіопії, Франції, Греції, Люксембургу, Нідерландів, Нової Зеландії, Філіппін, ПАР, Таїланду та Туреччини.

Рекс Тіллерсон раніше заявляв про готовність США до переговорів з Північною Кореєю без попередніх умов. Він запропонував владі КНДР зустрітися і почати розробляти дорожню карту. Президент США Дональд Трамп згодом оголосив, що Вашингтон вже зараз готовий до переговорів з Пхеньяном, проте діалог зможе початися лише тоді, коли КНДР проявить готовність припинити свою ядерну програму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply