Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Північна Корея готова до денуклеаризації

Автор:

|

Вересень 19, 2018

|

Рубрика:

Північна Корея готова до денуклеаризації

У Пхеньяні у середу, 19 вересня, відбулася спільна прес-конференції Президента Південної Кореї Мун Чже Іна та Голови Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ина. Основна новина – лідери двох країн досягли згоди про денуклеаризацію Корейського півострова. Північна Корея зобов’язалася остаточно закрити випробувальний ракетний полігон «Сохе» і припинити експлуатацію розташованої на ньому пускової установки.

Кім Чен Ин також заявив, що має намір перетворити Корейський півострів «у місце без ядерної зброї». Він також оголосив про бажання «у найближчому майбутньому» приїхати в столицю Південної Кореї Сеул. Це буде перший такий візит з моменту поділу Корейського півострова. А південнокорейський Президент також повідомив про намір подати спільну заявку на проведення Олімпійських ігор у 2032 році.

18 вересня Мун Чже Ін з дружиною прибули до Пхеньяна. Це перший візит південнокорейського лідера в Північну Корею за останні 11 років. На вулицях столиці його вітали великі маси людей з квітами і прапорами. Крім питання про припинення ядерної програми КНДР на порядку денному – проблема врегулювання конфлікту між двома країнами. Крім того, Мун Чже Ін прагне сприяти продовженню переговорів північнокорейського керівництва і Вашингтона.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply