Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 16, 2018

Півсотні жертв теракту у штаті Флорида

Автор:

|

Червень 12, 2016

|

Рубрика:

Півсотні жертв теракту у штаті Флорида

клуб2

У ніч на 12 червня за місцевим часом нічний бар Pulse в американському місті Орландо (штат Флорида) став місцем жахливої трагедії. За даними інформаційних агенцій вбито 50 людей, ще 53 перебувають у лікарнях з пораненнями різного ступеня тяжкості.

Поліція повідомляє, що злочинець був озброєний бойовою гвинтівкою, пістолетом і, найімовірніше, мав при собі якийсь вибуховий пристрій. Близько другої ночі відкрив стрілянину в клубі, потім вийшов на вулицю і вступив у перестрілку з викликаним терміново нарядом поліції з дев’яти осіб. Потім знову прокрався в клуб і захопив близько 30 заручників. Всі вони звільнені. Нападник убитий. Під час штурму вранці у неділю застосували бронетранспортер. Особу злочинця встаповлено. Це 29-річний Омар Седик Матін. Є підстави вважати його приналежним до організації «Ісламська держава».

За числом жертв ця трагедія стала найкривавішим масовим вбивством із застосуванням вогнепальної зброї в історії США. Президент Барак Обама у зв’язку з цим злочином звернеться до нації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...