Після двох днів маємо третє командне місце

|

Вересень 10, 2016

|

02_0910-5

Це стало остаточно зрозумілим, коли в Україні був уже ранок суботи, 10 вересня. Блискуче виступивши впродовж другого паралімпійського змагального дня, збірна України довела число здобутих медалей до 26-ти і вийшла на третє місце у загальнокомандному заліку. Ось хто відзначився у Ріо-де-Жанейро цього разу: золоті медалі здобули Інна Черняк у дзюдо (категорія до 57 кілограмів), Ігор Цвєтов у бігу на 100 метрів, а також у плаванні – Геннадій Бойко на дистанції 100 метрів на спині, Максим Крипак вільним стилем на 50 метрів, Дмитро Залевський 100 метрів на спині, Катерина Істоміна 100 метрів батерфляєм; срібло у плаванні вибороли Оксана Хруль на дистанції 50 метрів батерфляєм та Євген Богодайко 50 метрів вільним стилем, Ольга Ковальчук у кульковій стрільбі з дистанції 10 метрів, а також дзюдоїсти Дмитро Соловей (категорія до 73 кілограмів) та Ірина Гусєва (до 63 кілограмів); бронзові медалі отримали дзюдоїст Олександр Косінов (категорія 81 кілограмів), у плаванні – Антон Коль на дистанції 100 метрів на спині, Сергій Паламарчук 100 метрів на спині, Ірина Соцька 100 метрів на спині, Денис Дубров вільним стилем на 50 метрів, а також Юрій Божинський, Дмитро Виноградець, Андрій Деревінський, Єлизавета Мерешко, Вікторія Савцова, Ольга Свідерська змішана естафета вільним стилем.

На світлині: чемпіонський фініш українського спринтера Ігоря Цвєткова.