Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Підозрювана та ще й беззахисна!

Автор:

|

Травень 11, 2018

|

Рубрика:

Підозрювана та ще й беззахисна!

У п’ятницю, 11 травня, стало відомо, що позафракційного народного депутата Надію Савченко, яку підозрюють у підготовці терористичних актів та інших антидержавних гріхах, покинули її адвокати. Причину пояснив кореспонденту агенції УНІАН юрист Олег Соловей: «Я та мій колега Дмитро Бугай – більше не співпрацюємо з Надією Савченко у зв’язку з постійним втручанням її сестри Віри в адвокатський процес захисту, в зв’язку з тим, що вона своєю діяльністю заважає і адвокатам, і самій Надії».

Олег Соловей також повідомив, що обоє захисників вже не будуть представляти інтереси Надії Савченко у суді щодо подовження для неї запобіжного заходу. Таким чином станом на теперішній момент у неї немає захисників. Додамо, що на початку квітня від Надії Савченко пішов адвокат Віктор Чевгуз. Своє рішення він тоді пояснив тим, що у них з його клієнткою різні погляди на ведення захисту.

Нагадаємо, що Надія Савченко і керівник Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан, як твердить слідство, начебто планували обстріляти будинки в урядовому кварталі Києва, вбити керівництво держави, а вночі захопити будівлю Верховної Ради. 17 квітня Надія Савченко пройшла допит за допомогою поліграфа.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply