Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Підозри не справдилися, фестиваль триває

Автор:

|

Червень 03, 2017

|

Рубрика:

Підозри не справдилися, фестиваль триває

Йдеться про фестиваль Rock am Ring, який був учора перерваний поліцією. Теракти останнім часом стали настільки частими, що за найменшої підозри масові заходи краще відкласти. На щастя, у цьому випадку нічого тривожного не виявили. І керівництво найбільшого в Німеччині музичного форуму в суботу, 3 червня, на офіційній сторінці у соцмережі Facebook повідомило: «Після інтенсивних пошукових заходів, проведених на всій території фестивалю, підозри в загрозі не підтвердилися».

Поліція також вже заявила, що слідчі заходи на території Rock am Ring завершені. Хоча вранці 3 червня поліцейські ще працювали на концертному майданчику, обладнаному в районі автогоночної траси Нюрбургрінг в національному парку Айфель на заході Німеччини.

Напередодні поліція оголосила про рішення призупинити фестиваль, на який з’їхалися 87 тисяч любителів рок-музики під відкритим небом. Учасників та глядачів попросили залишити територію довкола концертного майданчика. Рішення пов’язане із затриманням двох осіб, які володіли посвідченнями, що дозволяли їм перебувати на території фестивалю. Один з них є родичем ісламіста, що перебуває під арештом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply