Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Під дві сотні позивачів проти одного президента

Автор:

|

Червень 14, 2017

|

Рубрика:

Під дві сотні позивачів проти одного президента

Аж 196 законодавців Сполучених Штатів Америки від Демократичної партії подали до федерального суду позов на Дональда Трампа. Як пишуть Інтернет-портали України з посиланням на агенцію Reuters, чинного господаря Білого дому звинувачують у порушенні Конституції.

У повідомленні, конкретизовано деякі із претензій. Зокрема позивачі твердять, що Дональд Трамп прийняв кошти від іноземних урядів через свої підприємства без згоди Конгресу, чим порушив Конституцію США. Йдеться також про те, що після вступу на посаду він зберіг у власності свої компанії, передавши їх під управління трастового фонду на чолі із своїми синами. І таким чином, начебто, продовжує отримувати виплати від урядів різних держав.

Позов подали 30 сенаторів і 166 членів Палати представників Конгресу. Як зазначає першоджерело інформації, це найбільше число законодавців, які будь-коли позивалися до президента США.

І ще одна подробиця. Повідомлення про позов оприлюднене 14 червня. Саме у цей день 1946 року народився Дональд Трамп. Ось такий «подарунок» приготували йому політичні опоненти до 71-ліття.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply