Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Під Авдіївкою озвався ворожий танк

Автор:

|

Грудень 04, 2017

|

Рубрика:

Під Авдіївкою озвався ворожий танк

Минулої доби російсько-окупаційні війська не лише наростили загальне число обстрілів до 38-ми (перед тим було 30), а й розширили арсенал зброї, яку застосовують всупереч забороні, зазначеній у Мінських угодах. Про це повідомляє оприлюднене 4 грудня зведення прес-центру штабу АТО.

Учора з початком ночі впродовж години ворог вів вогонь з танка у районі Авдіївки, що на Донецькому напрямку. Саме до цього багатостраждального міста перемістився з Приазов’я епіцентр напруженості. А з 82-міліметрових мінометів промосковські бандформування обстрілювали оборонців Верхньоторецького і Лебединського. Неспокійно було також  поблизу Талаківки і Мар’їнки.

На Луганському напрямку, із настанням темряви терористи застосували 120-міліметрові міномети біля Троїцького і Луганського. Із гранатометів та стрілецької зброї обстріляно наші укріплення, обладнані неподалік Жовтого, Золотого, Кримського та Новоолександрівки,

Надійшла цього разу й скорботна звістка – загинув захисник України. Ще трьох наших поранено, а  один отримав бойову травму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply