Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Петро Порошенко застерігає Європу

Автор:

|

Вересень 22, 2018

|

Рубрика:

Петро Порошенко застерігає Європу

Офіційне інтернет-представництво Президента України у суботу, 22  вересня, оприлюднило основні тези з інтерв’ю, що його глава нашої держави дав німецькій газеті «Rheinische Post». Зокрема, Петро Порошенко назвав газогін «Північний потік-2» геополітичним інструментом тиску на Західну Європу.

«Я лише можу застерегти наших європейських друзів, і це з огляду на власний гіркий досвід: якщо у питанні газопостачання так залежати від Росії, як від неї кілька років тому залежала Україна, це утворює поле для шантажу. Можу Вас запевнити, це був не найприємніший момент, коли мені зателефонував Путін і повідомив, що наступного дня буде перекрито кран. Не потрапляйте у ту саму пастку», – наголосив Президент України.

Петро Порошенко також зазначив, що з економічної точки зору газопровід «Північний потік-2» не є вигідним. Тут йдеться про спробу Росії ослабити Україну, яка завдяки транзиту зараз отримує щороку $3 млрд прибутку, та про прагнення Кремля створити геополітичний інструмент тиску на Західну Європу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply