Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 23, 2018

Петро Порошенко поговорив про Антикорупційний суд

Автор:

|

Січень 19, 2018

|

Рубрика:

Петро Порошенко поговорив про Антикорупційний суд

І не з ким-небудь, а з Президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером. Про те, що між двома політиками відбулася телефонна розмова, повідомляє 19 січня офіційний сайт Президента України.

Як сказано у тексті, під час спілкування обговорено прогрес в українських реформах. Однак питання Антикорупційного суду у повідомленні згадане окремо. Петро Порошенко наголосив, що цей орган має бути створений у відповідності до Конституції України та згідно з рекомендаціями Венеційської комісії. Досягнуто домовленості продовжити розмову під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Тим часом у Міжнародному валютному фонді (МВФ) продовжують наполягати на перегляді внесеного Президентом України у Верховну Раду законопроекту про Антикорупційний суд, пише 19 січня «Європейська правда», посилаючись на брифінг директора департаменту комунікацій цієї фінансової інституції Джеррі Райса.

Нагадаємо, що МВФ з цього приводу звернувся до голови Адміністрації Президента України Ігоря Райніна, однак це викликало гостро критичне реагування Банкової. Там дали зрозуміти, що не мають наміру змінювати законопроект.

About Author

news

Loading...