Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 5, 2019

Петро Димінський у поліцію не прийшов

Автор:

|

Серпень 23, 2017

|

Рубрика:

Петро Димінський у поліцію не прийшов

Він, відповідно до повістки, повинен був з’явитися на допит сьогодні, 23 серпня, у справі про смертельну дорожньо-транспортну пригоду (ДТП), в якій загинула молода жінка Наталія Тріла. Нагадаємо, що трагедія сталася 18 серпня на трасі Львів-Краковець. «Мерседес» з кортежу відомого львівського бізнесмена і президента футбольного клубу «Карпати» на високій швидкості врізався а «Опель», яким кермувала покійна.

Провину за ДТП намагався взяти на себе охоронець Петра Димінського Андрій Борщ, однак поліція отримала неспростовні докази, що не він перебуван за кермом автомобіля у момент аварії. Після того вже самому Петрові Димінському вручили дві повістки на допит (на 23 і 25 серпня). Однак він ледь чи не одразу вилетів зі Львова на приватному літаку до Женеви. Отож, одну повістку бізнесмен вже проігнорував.

Окрім того, 23 серпня сайт ТСН повідомив, що до матері загиблої приходили рідні охоронця Андрія Борща і просили вибачення. Коли ж згорьована мати запропонувала їм присягтися на Біблії, що за кермом «Мерседеса» справді був Андрій Борщ, вони відмовилися.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply