Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 21, 2020

Петра Порошенка знов пов’язують з «Газпромом»

Автор:

|

Травень 10, 2016

|

Рубрика:

Петра Порошенка знов пов’язують з «Газпромом»

MICT_n__16-05-10__02_Порох-офшор

Французьке слово «бенефіціар» стало економічним терміном. Він означає особу, яка отримує прибуток від власності, переданої в довірче користування. А уточнюємо ми це, бо в інформаційному просторі з’явилося нове твердження про дотичну причетність Петра Порошенка до офшорної компанії, що торгувала з російським «Газпромом».

Схему дослідив та розмістив на своїй facebook-сторінці журналіст Дмитро Гнап. Він наводить цікавий ланцюжок. Офшорна компанія Intraco Management Ltd за опублікованими раніше даними оплачувала перельоти Петра Порошенка чартерними рейсами. А ще їй інкримінують купівлю пального в дочірньої структури «Газпрому» восени 2014 року. Так от  бенефіціаром цієї офшорної компанії, за даними панамського реєстратора Mossack&Fonseca, є громадянин України Сергій Зайцев. Таке ж прізвище та ім’я має заступник генерального директора корпорації «Рошен», приналежність якої Петрові Порошенку загальновідома.

Як твердить Дмитро Гнап, Сергій Зайцев був однокласником та першим бізнес-партнером Петра Порошенка. В 90-х вони, начебто, разом возили какао в Україну.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply