Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Персонам «non grata» подадуть спец-літак

Автор:

|

Грудень 30, 2016

|

Рубрика:

Персонам «non grata» подадуть спец-літак

1230___07-1__gg_

З5 працівників російський дипломатичних установ, яких вирішено вислати із Сполучених Штатів, вилітатимуть лайнером спеціального авіазагону «Росія», що перевозить президента Володимира Путіна та найголовніших висопосадовців країни. Але настільки високу честь надано не з великої любові. Така ситуація сталася через нестачу квитків з аеропортів США до Москви. Нещодавно анонімне джерело у «Інтерфаксі» повідомляло: «Квитків немає, всі розкуплені перед Новим роком, але людям дали лише 72 години. Я не знаю, як вони встигнуть». Про це повідомляє 30 грудня «ВВС». Мабуть, тепер встигнуть.

Нагадаємо, що напередодні влада США ввела нові санкції проти Російської Федерації (РФ). Одна з них: 35 російських дипломатів у Штатах стають персонами нон-ґрата і мусять рівно через 3 доби покинути країну. Окрім цього, американці закривають дві посольські дачі Росії. Зрештою до Росії полетять аж 96 осіб – більшість дипломатів перебували у США зі своїми сім’ями.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров запропонував здіснити ідентичний крок у відповідь. Однак президент Росії Володимир Путін відмовився це робити. Він навіть запросив американських дипломатів на новорічну та різдвяну ялинку в Кремль.

Зазначимо, Президент США Барак Обама запевнив, що ці заходи – не вся відповідь на російську агресивність. Готується ще чимало інших. Про деякі з них не повідомлятимуть.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...