Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Перший виступ президента Дональда Трампа в ООН

Автор:

|

Вересень 19, 2017

|

Рубрика:

Перший виступ президента Дональда Трампа в ООН

Він відбувся у вівторок, 19 вересня, під час пленарного засідання 72-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Промова була доволі гострою у висловах, що загалом є властивим нинішньому господареві Білого дому. Втім, цього разу Дональд Трамп пом’якшив дещо з раніше сказаного. Зокрема пояснив, що його гасло «Америка перш за все!» не вступає у протиріччя з інтересами інших країн. Президент США вважає, що лідер кожної держави повинен ставити інтереси своєї країни понад усе. А сам він має намір будувати свою політику на принципах реалізму і не буде зазіхати на інтереси інших країн.

Згадав Дональд Трамп у виступі й Україну: «Ми повинні захищати інтереси своїх країн і захищати себе від загроз суверенітету своїх країн від України до Південно-Китайського моря».

Та найбільш жорстко Президент США «пройшовся» по Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР). Він вважає «неподобством» те, що деякі держави продовжують з нею торгувати. Окрім того, Дональд Трамп заявив, що США будуть змушені «повністю знищити» Північну Корею, якщо її правлячий режим не припинить здійснювати ядерну програму, а також назвав лідера КНДР Кім Чен Ина «людиною-ракетою», що йде на самогубство. Наразі це стало найсерйознішою загрозою на адресу офіційного Пхеньяна.

Світлина AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply