Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Перший вирок у справі дитячого табору «Вікторія»

Автор:

|

Квітень 24, 2018

|

Рубрика:

Перший вирок у справі дитячого табору «Вікторія»

Його виніс у вівторок, 24 квітня, Київський районний суд Одеси. Виховательку табору Наталю Цокур, яка відповідала за пожежну безпеку в установі, визнали винною в скоєнні злочину, що формулюється як «неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей».

Нагадаємо, що 16 вересня 2017 року в Одесі загорівся один із корпусів дитячого табору «Вікторія». На той момент там перебували понад 40 дітей, троє з них загинули. За попередніми висновками слідства, причиною нещастя стало порушення правил пожежної безпеки.

Наталю Цокур засудили до трьох років позбавлення волі. Крім того, їй на два роки заборонили займати посади, пов’язані з відповідальністю за пожежну безпеку, але наразі від відбування покарання звільнили з дворічним випробувальним терміном.

Свою провину на суді вихователька повністю визнала. Державне обвинувачення на ізоляції її від суспільства не наполягало. Це був перший судовий вирок у справі табору «Вікторія». До кримінальної відповідальності також притягнуті ще кілька службових осіб, у тім числі й директор табору Петрос Саркісян.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply