Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Перший день після шансу на мир

Автор:

|

Вересень 22, 2016

|

Рубрика:

Перший день після шансу на мир

06_0922-222

У четвер 22 вересня почався відлік виконання підписаного напередодні Тристоронньою контактною групою Рамкового рішення про розведення сил і засобів. Поки що бойовики на Донбасі продовжують стріляти. А що буле далі? За словами представника України з питань безпеки на переговорах у Мінську Євгена Марчука, до угоди додано графік відведення, яке повинне відбутися впродовж 13 днів.

Окрім того Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні вперше узяла на себе зобов’язання цілодобово проводити моніторинг ситуації у зоні конфлікту на Донбасі. Тобто, вже не повинно бути такого, що по закінченні робочого дня спостерігачів бандформування одразу відкривають вогонь. Матимемо точну інформацію про те, хто і де порушує домовленості.

А що ж по той бік фронту? Там, як повідомляють українські розвідники, горять брезентові намети на місцях розташування російських підрозділів. Почалися осінні холоди. А командування на це не прореагувало. Чи грошей забракло через скрутний стан економіки країни-агресора. Змушені ночувати у польових наметах військовослужбовці почали відверто висловлювати невдоволення і навіть вдаватися до різних форм протесту. Одна з них – підпалювання наметів. Відомо, що на території конкретного польового табору внаслідок пожежі згоріло аж два десятки наметів. Основна версія пожежників – навмисний підпал.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...