Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Перші подробиці убивства Аміни Окуєвої

Автор:

|

Жовтень 31, 2017

|

Рубрика:

Перші подробиці убивства Аміни Окуєвої

31 жовтня від ранку слідчі ретельно вивчають при денному світлі місце вчорашнього злочину й автомобіль, у якому їхало подружжя добровольців – Адам Осмаєв та Аміна Окуєва. На корпусі машини видно десяток отворів від куль з автомату.

Адам Осмаєв отримав поранення у ногу. Саме він був за кермом позашляховика, коли вони з дружиною учора ввечері поверталися до Києва. Обстрілювати їх почали на залізничному переїзді. Ось що розповів Адам про цей трагічний момент: «Все розліталося навколо мене, панель уся… Я скільки міг проїхав, тому що влучили також у двигун, машина зупинилася». Чоловік кинувся надавати першу допомогу Аміні, але куля влучила їй у голову.

Радник міністра внутрішніх справ народний депутат Антон Геращенко в ефірі телеканалу «112 Україна» розповів: «Судячи з усього, терористів було двоє. Один чекав на повороті з Одеської траси і давав сигнал другому, який сидів у кущах зі зброєю».

СБУ і поліція встановлюють можливих причетних осіб, оперативники опитують можливих свідків. Відкрито кримінальне провадження, в якому злочин кваліфіковано як умисне вбивство, що розцінюється як замовне.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply