Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Перелік ядерних держав може поповнитися

Автор:

|

Вересень 24, 2017

|

Рубрика:

Перелік ядерних держав може поповнитися

Сайт Deutsche Welle повідомляє 24 вересня про стотисячний антиамериканський мітинг, що відбувся у Пхеньяні. А напередодні міністр закордонних справ Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Лі Йон Хо на сесії Генеральної Асамблеї ООН заявив: «Ми успішно провели випробування водневої бомби для оснащення міжконтинентальних балістичних ракет. Це частина наших заходів, спрямованих на досягнення мети набуття статусу ядерної держави». Він також попередив, що його країна не зверне з цього шляху, незважаючи на жодні санкції.

І найбільш тривожне. Міністр наголосив на готовності зробити «нещадні, превентивні заходи», якщо Вашингтон спробує «обезголовити» керівництво або збройні сили КНДР. «Ніхто, крім самого Трампа, не винен у цій самовбивчій місії», – сказав Лі Йон Хо.

Тим часом турецька агенція «Анадолу» повідомила 24 вересня, що стратегічні бомбардувальники США B-1B Lancer в супроводі винищувачів здійснили політ вздовж узбережжя Північної Кореї. Представник Пентагону Дана Уайт оголосила, що мета польоту –  продемонструвати військові можливості Сполучених Штатів і дати зрозуміти, що у президента Дональда Трампа є безліч військових інструментів, щоб нейтралізувати будь-яку загрозу.

Світлина АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply