Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Переконливі докази України у Гаазі

Автор:

|

Березень 08, 2017

|

Рубрика:

Переконливі докази України у Гаазі

8 березня у Міжнародному Суді ООН відбулося чергове засідання слухань за позовом України проти Росії. Цього дня українська делегація завершила першу стадію надання своїх доказів і передала все нотне листування і записи бесід з представниками російських органів влади від початку військової агресії. Із заключною промовою виступила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль. Україна просить Міжнародний Суд ООН надати допомогу «у формі запровадження запобіжних заходів, захистити права України та її громадян».

Провідні засоби масової інформації світу  подають перелік основних звинувачень на адресу Росії. Зокрема вказано порушення конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, вторгнення на територію України із застосуванням військової сили, підтримка незаконних збройних формувань на сході України, катастрофа малазійського «Боїнга» рейсу МН17 у 2014 році, обстріли мирних мешканців у Волновасі, Маріуполі та Краматорську, переслідування кримськотатарської та української громад у анексованому Криму.

За оцінками українських експертів, для прийняття рішення щодо обмежувальних заходів суду може знадобитися до двох місяців.  А загалом увесь судовий процес може тривати п’ять-сім років.

Світлина: UN Photo.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...