Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Перебування Петра Порошенка у Словенії

Автор:

|

Листопад 08, 2016

|

Рубрика:

Перебування Петра Порошенка у Словенії

1108___05-2

У вівторок, 8 листопада, Президент України здійснює свій перший офіційний візит до Республіки Словенія. Відбулися зустрічі з керівниками держави – Президентом Борутом Пахором, Прем’єр-міністром Міро Цераром, Головою Державних Зборів Міланом Брглезом. Проведено  перемовини делегацій двох держав, за підсумками яких прийнято Спільну Декларацію. Підписано також низку двосторонніх документів про співпрацю.

Президенти України та Словенії взяли участь у відкритті пам’ятника Григорію Сковороді в одному з центральних парків словенської столиці Любляни. Петро Порошенко, зокрема, сказав про видатного українського філософа: «Ще в 18-му сторіччі він демонстрував європейськість українців. Він заснував один із перших університетів у східній Європі і відігравав надзвичайно важливу роль у формуванні українців як нації».

У програмі перебування також зустріч з керівниками провідних словенських компаній, в тому числі тих, що працюють на українському ринку, а також спілкування з українцями, які мешкають у Словенії.

1108___05-4

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply