Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Перебування Петра Порошенка у Польщі

Автор:

|

Грудень 02, 2016

|

Рубрика:

Перебування Петра Порошенка у Польщі

1202___06-1

Візит має офіційний характер. 2 грудня відбулася зустріч Президента України з Президентом Польщі Анджеєм Дудою у форматі віч-на-віч, а згодом і перемовини делегацій України та Польщі під головуванням Глав держав. За підсумками розмов підписано низку двосторонніх документів. У тому числі й Генеральну угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони. Окрім того, Президенти прийняли Спільну заяву, разом взяли участь у конференції «Форум лідерства» з нагоди 25-ї річниці визнання Польщею незалежності України та встановлення дипломатичних відносин. Відбувся також спільний брифінг, на якому Петро Порошенко наголосив: «Польща для нас не просто стратегічний партнер, Польща для нас великий друг, так само як і Президент Анджей Дуда – мій друг».

У програмі перебування також зустрічі Президента України з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Беатою Шидло, Маршалком Сейму Мареком Кухцінським та Маршалком Сенату Станіславом Карчевським.

Глава Української держави у Варшаві поклав квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку та поспілкувався з представниками української громади.

У дружини Президента Марини Порошенко – окрема програма зустрічей та переговорів. У тім числі й участь в урочистому відкритті виставки ікон «Шукаю, Господи, твоє обличчя (Пс.27). Ікона в українсько-польському діалозі».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...