Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Перебування Петра Порошенка у Нью-Йорку

Автор:

|

Вересень 19, 2017

|

Рубрика:

Перебування Петра Порошенка у Нью-Йорку

19 вересня, у другий день свого робочого візиту, Президент України провів низку зустрічей з провідними політиками світу, які теж прибули до Нью-Йорка для участі у Генеральній Асамблеї ООН.

З Віце-Президентом Європейської Комісії – Високим Представником Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Моґеріні Глава Української держави розмовляв про нові стратегічні цілі на шляху європейської інтеграції України. Президент закликав підтримати ініціативи української сторони, що сприятимуть подальшому зближенню з ЄС та проведенню ґрунтовних внутрішніх реформ в Україні.

З Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою обговорено широкий спектр питань двосторонніх взаємин – подальший розвиток політичного діалогу на вищому рівні, співпрацю в сфері енергетичної безпеки, посилення взаємодії між оборонними відомствами. Згадали і російсько-білоруські маневри «Захід -2017», які зараз відбувається.

Петро Порошенко також зустрічався з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо та з Президентом Австрійської Республіки Александром Ван дер Белленом.

Усіх співрозмовників Президент України поінформував про розвиток ситуації на Донбасі та про ініціативу щодо розгортання в окупованому Донбасі миротворчої місії ООН.

Світлина: зустріч з Федерікою Моґеріні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply