Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Павло Гриб: «вони бандити та вбивці»

Автор:

|

Березень 21, 2019

|

Рубрика:

Павло Гриб: «вони бандити та вбивці»

Українець Павло Гриб, якого у РФ обвинувачують у схилянні росіянки до тероризму, виступив з останнім словом на суді у Ростові-на-Дону. Про це повідомляє Громадське.

«Уперше мені випадає така нагода сказати своє слово. Останнє слово, де я б хотів нарешті розказати все, як було насправді», — сказав Гриб.

20-річний українець не визнав обвинувачень від Федеральної служби безпеки — «вони бандити та вбивці», — звинуватив юнак ФСБ у відповідь. Гриб також зазначив, що «ніхто не мав підстав гадати», що стороння Білорусь є «насправді небезпечною». Павло Гриб побажав усім українським патріотам з гідністю пройти полон — «по правді й совісті». Наприкінці свого виступу політв’язень сказав «Слава Україні!» та «Слава українській нації!». Суд оголосить рішення у справі 22 березня об 11 годині. Як повідомлялося, на судових дебатах у справі українського політв’язня Павла Гриба прокурори просили для нього 6 років ув’язнення.

Українець Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Гомельській області Білорусі, куди поїхав на зустріч із дівчиною з Сочі, з якою познайомився в інтернеті. Пізніше в інтерв’ю дівчина зізналася, що запросити хлопця до Білорусі її змусили співробітники ФСБ Росії. Гриба опинився в СІЗО-5 у Краснодарі: його звинуватили за 205-ю статтею Кримінального кодексу Росії (тероризм).

 

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply