Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Павла Шеремета прийняла рідна земля

Автор:

|

Липень 23, 2016

|

Рубрика:

Павла Шеремета прийняла рідна земля

Sher__3

Церемонія прощання відбулася 23 липня у місті його дитинства та юності Мінську. Ще до її початку біля храму Всіх Святих на вулиці Калиновського зібралося близько 200 осіб. А загалом попрощатися з Павлом Шереметом прийшло кілька тисяч. Біля труни знаходилися лише родичі та близькі покійного. Фото- і відео зйомку тут не проводили, поважаючи побажання матері журналіста. Серед тих, хто прийшов попрощатися із загиблим – представники білоруської опозиції, громадські активісти, журналісти, представники творчої інтелігенції, дипломати. До Мінська на похорон також прилетів відомий російський опозиціонер, соратник Бориса Нємцова Ілля Яшин.

Тіло підступно вбитого 20 липня у столиці України журналіста, привезли чартерним авіарейсом з Києва, де напередодні відбулася церемонія прощання з ним. До Мінська труну супроводжувала українська делегація на чолі з прес-секретарем Президента України Святославом Цеголком.

Після церемонії прощання у Мінську траурна процесія рушила на Північне кладовище столиці, де Павло Шеремет був похований поруч з могилою батька.

Sher__4

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...