Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

Паспорти «так званих» Європа не визнаватиме

Автор:

|

Лютий 20, 2017

|

Рубрика:

Паспорти «так званих» Європа не визнаватиме

З понеділка, 20 лютого, з’явилися перші офіційні відгуки на рішення президента Росії Володимира Путіна про визнання паспортів, виданих у самопроголошених на окупованих територіях Донбасу «республіках».

Так, Німеччина одразу відмовилася вважати ці псевдо документи офіційними. У німецької уряді заявили, що визнавати паспорти, видані у так званих «ДНР» та «ЛНР», означає порушувати Мінські угоди.  Про це повідомив прес-секретар німецького уряду Штеффен Зайберт, передає «Reuters».  Під час урядової прес-конференції речник наголосив, що таке визнання «підриває єдність України і повністю суперечить всьому тому, що було узгоджено у Мінську і тому абсолютно неприпустиме» .

Того ж дня у Білорусі теж прокоментували ситуацію з паспортами ОРДЛО (окремих районів Донецької та Луганської областей – цей термін офіційно вживають щодо територій, які перебувають під контролем сепаратистів) . Інтернет-видання цитують слова представника Держприкордонкомітету республіки Антона Бичковського: «Якщо ми таку людину зустрінемо у себе на кордоні, дана людина через кордон пропущена не буде…В’їхати зараз громадяни за цими документами в республіку Білорусь на кордоні з Україною, Євросоюзом не можуть».

Також порушенням закону буде перехід з такими документами у Білорусь через Росію, однак це, здебільшого, вже компетенція міністерства внутрішніх справ. Адже на кордоні Білорусі й Росії, за договором між двома державами, звичної перевірки паспортів не проводять.

Нагадаємо, позавчора у  Росії оприлюднили указ, згідно з яким держава визнає документи, видані людям, що постійно проживають на території ОРДЛО. За словами, секретаря Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександра Турчинові, російський лідер таким чином офіційно визнав квазідержавні угрупування та вийшов із «Мінського процесу».

Світлини: ТСН, фото з вільного доступу (так реагують користувачі Інтернету на повідомлення про визнання Росією паспортів «так званих»).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...