Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Партія регіонів і змова проти США

Автор:

|

Жовтень 30, 2017

|

Рубрика:

Партія регіонів і змова проти США

Ці два абсолютно різні поняття несподівано поєднала одна особа – Пол Манафорт. Суд присяжних  висунув йому звинувачення у змові проти інтересів Сполучених Штатів та скоєнні низки фінансових злочинів. Про це повідомив у понеділок, 30 жовтня, представник Роберта Мюллера – спеціального прокурора США з розслідування втручання Кремля у вибори американського президента.

Колишній консультант Віктора Януковича і екс-очільник виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт виявився у цій справі не самотнім. Звинувачено водночас і його   ділового партнера Ріка Гейтса. За версією слідства, впродовж тривалого часу Пол Манафорт отримував гроші від української «Партії регіонів», фактичним лідером якої був Віктор Янукович. Для уникнення сплати податків він, як твердять, використовував офшорні компанії, через рахунки яких проведено понад $ 75 мільйонів. Про Ріка Гейтса кажуть, що той провів через офшорні рахунки понад три мільйони.

Дональд Трамп вже прокоментував ці звинувачення, написавши у мережі Twitter, що все це сталося за кілька років до того, як Пол Манафорт став членом його передвиборчого штабу.

Нагадаємо, що Пол Манафорт очолював штаб Дональда Трампа з червня по серпень 2016 року. А пішов з посади після публікацій про його співпрацю з Віктором Януковичем і Партією регіонів, хоча це й не називали офіційною причиною звільнення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply