Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Парламент Каталонії сказав «Так!» незалежності

Автор:

|

Жовтень 27, 2017

|

Рубрика:

Парламент Каталонії сказав «Так!» незалежності

Сталося це у п’ятницю, 27 жовтня, шляхом таємного голосування. Депутати ухвалили резолюцію про заснування «Каталонської республіки як незалежної і суверенної держави», однак при цьому не назвали терміну її проголошення. За висловилося 70 депутатів, 10 – проти. Представники опозиційних партій перед початком голосування покинули залу засідань й участі у ньому не брали.

Невдовзі по тому верхня палата іспанського парламенту (Сенат) схвалила застосування статті 155-ї Конституції, яка передбачає розпуск регіонального уряду, парламенту і запровадження прямого управління автономією. Ввечері у п’ятницю, 27 жовтня уряд Іспанії прийняв формальне рішення про розпуск регіональної адміністрації та парламенту Каталонії, а також про введення прямого управління в регіоні. Позачергові вибори в парламент Каталонії назначено на 21 грудня поточного року

І остання новина цього дня з Іспанії. Генеральна прокуратура країни має намір наступного тижня висунути звинувачення очільникові каталонської адміністрації Карлесу Пучдемону за підозрою у «заколоті».

Світлина Reuters: у парламенті Каталонії після голосування 27 жовтня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply