Паралімпіада-2016: дев’ять медалей за один день

|

Вересень 09, 2016

|

02_0909-111

Вранці 9 вересня інформаційні агенції України розповіли про перший день спортивного форуму для осіб з обмеженими можливостями, який напередодні стартував у бразильському Ріо-де-Жанейро. Рахунок медалям для збірної України відкрив легкоатлет Роман Данилюк. Вона була бронзовою і стала нагородою за третє місце у штовханні ядра в категорії спортсменів, які мають проблеми із зором. А незабаром з’явилося й перше «золото». Це 22-річний Євген Богодайко здобув перемогу в плаванні на спині (дистанція 100 метрів, категорія –  порушення опорно – рухового апарату). До слова, чотири роки тому на Паралімпіаді у Лондоні наш спортсмен виграв чотири медалі – дві золотих і дві срібних.

А цього дня українці здобули 9 нагород. Ось хто приніс у скарбничку нашої команди ще сім: срібна медаль – Денис Дубров плавання на дистанції 100 м брасом, бронзові медалі – Ольга Свідерська на дистанції 100 м вільним стилем, Оксана Хруль на дистанції 100 м на спині, Ярослав Семененко на дистанції 100 м на спині, Давид  Хорава  (дзюдо, вагова категорія 66 кг), Юлія Галінська (дзюдо, вагова категорія 48 кг), Руслан Катишев (стрибки у довжину).

На світлині: наш перший чемпіон Паралімпіади-2016 Євген Богодайко.