Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Парад у Пхеньяні з відтінком миролюбності

Автор:

|

Вересень 09, 2018

|

Рубрика:

Парад у Пхеньяні з відтінком миролюбності

Він відбувся у неділю, 9 вересня, з нагоди 70-річчя Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР). Спостерігачі відзначили, що у проходженні військової техніки перше за останні роки не брали участь міжконтинентальні балістичні ракети. Окрім того, майже половина учасників параду були представниками таких цивільних професій, як медики та інженери.

До присутніх звернувся очільник парламенту (Президії Верховних народних зборів) КНДР Кім Гьон Нам. Він виступив з відносно нейтральною промовою, де наголос було зроблено на економічних інтересах держави, а не її ядерному потенціалі. Голова Північної Кореї Кім Чен Ин був присутній на параді, але слова не брав.

На думку спостерігачів, відсутність акценту на ядерну міць на параді в Пхеньяні пов’язана з поліпшенням відносин між КНДР і США. Нагадаємо, що у червні відбулася названа історичною зустріч Кім Чен Ина і американського Президента Дональда Трампа. Тоді чи не основною темою стало майбутнє північнокорейської ядерної програми. Згодом Пхеньян висловив готовність до денуклеаризації Корейського півострова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply