Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Папа Римський прийняв Дональда Трампа

Автор:

|

Травень 24, 2017

|

Рубрика:

Папа Римський прийняв Дональда Трампа

Президент США побував в середу, 24 травня, у Ватикані на аудієнції у Папи Римського Франциска. Спершу співрозмовники перебували віч-на-віч у Апостольському палаці впродовж 30 хвилин. Після цього Понтифік зустрівся і з особами, що супроводжували його гостя. Це дружина і дочка Дональда Трампа, держсекретар США Рекс Тіллерсон, радник з національної безпеки Герберт Макмастер.

Про зміст переговорів повідомлень не надходило. Спостерігачі відзначили, що після зустрічі Франциск виглядав більш невимушено, ніж до неї. На фотосесії перед аудієнцією Папа дивився у підлогу, в той час як Трамп посміхався в об’єктиви фотокамер. А після аудієнції Понтифік посміхався і жартував. «Чим ви його годуєте?» – запитав він у Меланії Трамп, на що вона відповіла з усмішкою: «Піца». Відповідно до дрес-коду Ватикану перша леді США, а також донька президента Іванка з’явилася на аудієнції в чорних сукнях.

Дональд Трамп вперше зустрівся з Франциском. Під час передвиборної кампанії у США Папа неодноразово критикував позиції майбутнього президента з питань міграції, захисту навколишнього середовища, будівництва стіни на кордоні з Мексикою. Той, у відповідь, гостро висловлювався на адресу Ватикану.

 

Світлина AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...