Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Папа Римський побажав миру Україні

Автор:

|

Грудень 25, 2017

|

Рубрика:

Папа Римський побажав миру Україні

У понеділок, 25 грудня, католики та протестанти святкують Різдво Христове. Напередодні пізно ввечері Папа Франциск провів урочисту різдвяну месу в соборі Святого Петра у Ватикані. На ній були присутні тисячі вірян і священнослужителів.

У своїй промові понтифік висловив впевненість, що Різдво повинно пробудити людей від байдужості і відкрити очі на страждання інших. Він закликав допомогти мігрантам, які шукають порятунку в Європі, «прийняти вигнаних і переслідуваних з розпростертими обіймами». Чинний глава Святого престолу виступає на захист біженців з моменту вступу на посаду. На Різдвяній месі в 2016 році він присвятив свою промову дітям, які народилися під час війни, бідності і втечі.

Опівдні, 25 грудня, з лоджії базиліки Святого Петра у Ватикані Папа Римський Франциск виступив з традиційним Різдвяним посланням «Urbi et Orbi». У ньому є й такі слова: «Бачимо Ісуса в дітях, які разом зі своїми родинами страждають від насильства, породженого конфліктом в Україні, та від його серйозних гуманітарних наслідків, і молимося за те, щоб Господь якнайшвидше дарував мир цій дорогій країні».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply